Solitaire Grande
Solitaire Grande Nedir?

Solitaire Grande internet üzerinden sıkça oynanan ve ustaların oyunu olarak adlandırılan, solitaire çeşitlerinden bir tanesidir. Solitaire çeşitleri arasında zorluk derecesi en fazla olan ve aynı zamanda profesyonel kişilerin oynamak için tercih ettiği solitaire grande, oynanış olarakta farklı şekillerde oyuncular tarafından tercih ediliyor.

Diğer solitaire çeşitlerine nazaran, daha karmaşık olan ve aynı zamanda eğlenceli bir oyundur. İskambil kağıt oyunları içerisinde yer alan soliatire grande oyunu, canlı oyun sitesinin mobil cihazlarına uyumlu bir oyundur. Oynaması hem eğlenceli, hem de oynayıcısına para kazandırmaktadır. Siz de hemen canlı oyun sitesine ücretsiz üye olun ve solitaire grande oyunu ile keyifli dakikalar geçirin.

Solitaire Grande Nasıl Oynanıyor?

Solitaire Grande oyunu, canlı olarak oyun sitesinden oynayabileceğiniz ve oyun hakkında bilgi sahibi olmanız gereken bir solitaire çeşididir. Oyunu oynarken bazı şeylere dikkat etmeniz gereklidir. Dikkat etmeniz gereken şeyler arasında ise, kurallar başta gelmektedir.
Oyunu şu şekilde oynayabiliyorsunuz.
• Kartları dizmek için öncelikle hangi kartlara sahip olduğunuza bakmanız gerekiyor.
• Daha sonra ise, boşta olan bölümlere büyükten küçüğe doğru kartları çekerek dizmeniz gereklidir.
• Oyun sonunda kazanmak için iyi bir strateji oluşturmanız ve bu doğrultuda oyunu kazanmanız mümkün olacaktır.
Oyun sonunda iskambil kartlarının bulunduğu rakamları büyük olan as kağıdından başlamak üzere, küçüğe doğru kısa sürede ve en az kart çekerek sıralama yapmanız, oyunu size kazandıracaktır. Siz de canlı oyun sitesi üzerinden solitaire grande oyunu ile para kazanma şansını oyun oynayarak canlı elde etmiş olacaksınız.

Solitaire Grande Oyunu Özellikleri Nelerdir?

Solitaire Grande oyunu diğer oyun çeşitlerine göre biraz farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklar neticesine zorluk derecesi artıyor.
Özellik olarak ise şunlara sahiptir.
• İskambil kart çekimi yapılarak oynanan oyundur.
• Sabır gerektiren ve aynı zamanda iyi bir strateji geliştirmeniz gerektiren solitaire çeşididir.
• Oyun hakkında bilginizin mutlaka olması gereken ve ustalaşmış olmanız lazımdır.
Usta olmanızın nedeni ise, tamamen oyunu kazanmanız ile ilgilidir. Diğer solitaire çeşitleri gibi acemi oyunu olmayan ve en önemlisi sabırlı bir strateji ile oyun tecrübenizi birleştirmeniz ile oynanan, güzel ve keyifli solitaire çeşididir.

Mobil üzerinden de rahatlıkla canlı oyun sitesinden bu oyunu oynayabilirsiniz. Özellik olarak diğer çeşitlerine göre daha fazla özelliğe sahiptir.

Solitaire Grande Oyunu Hangi Bonusları Kazandırıyor?

Solitaire çeşitleri içerisinde en zor ve karışık oyun olan grande soliatire çeşidi, aynı zamanda canlı oyun sitesi üyelerine en fazla bonusu veren iskambil oyunudur. C anlı oyun sitesi üzerinden bonus kazanmak ve daha çok oyun oynayarak para sahibi olmak isterseniz, solitaire grande oyunu tam sizin istediğiniz özelliklere sahiptir. Bonus verme hususunda oyun sitesi her zaman üyelerine fırsatlar sunuyor.

Hafta içi solitaire grande oyunu ile %30 oranında bonus kazanıyorsunuz. Bu oranın %40 gibi daha fazla olmasını isteyenler ise, hafta sonu oyun oynamayı tercih ediyorlar. Ayrıyetten az kartla kısa sürede büyük kartları birleştirmeniz ise, size ekstra bonus kazanma fırsatını sunuyor. Hemen canlı oyun sitesinden bonus kazanmak isterseniz, üyelik işlemlerinizi ücretsiz ve kısa sürede gerçekleştirin.

Solitaire Grande Oyunu Avantajları

Oynaması zor olarak görünen fakat avantajları oldukça fazla olan solitaire grande iskambil oyunu çeşidi, her zaman için oynayıcısına yüksek rakamlar kazandırıyor. Avantajları içerisinde en çok bonusu veren solitaire çeşidi bu oyundur. Yüksek rakamların kazanıldığı ve ekstra bonusları bu solitaire grande oyunu ile canlı oyun sitesinden kazanıyorsunuz.

Solitaire Grande Oyunu Zor Oyun mudur?

Solitaire Grande çeşidi iskambil oyunları içerisinde hem en keyifli olarak oynanan, hem de zorluk derecesi fazla olan solitaire çeşididir. Fakat zor olması, sizlere daha yüksek rakamları kazandırmaktadır. Aynı zamanda daha fazla avantajların olduğu ve ustaların tercih ettiği bir oyun olarak sizlerin hizmetine canlı oyun sitesinden sunulmaktadır.