Örümcek Solitaire
Örümcek Solitaire Nedir?

Örümcek Solitaire oyunu eski bilgisayarlarda oynanan bir kağıt oyunudur. Bu gibi kağıt oyunları genellikle ücretsiz bir şekilde bilgisayar üzerinden oynanmaktadır. Çok eskiden bilgisayarlarda kurulu olan bir oyun iken son dönemlerde ise bir çok ücretsiz sitelerde de bu gibi oyunlar oynamanız mümkün. Oyun oynamak istediğiniz zaman amacını ve nasıl oynandığını da bilmek oldukça önemlidir. Hangi kartı nereye koyması gerektiğini bilirsiniz eğer oyun daha hızlı bir şekilde bitmiş olacaktır.

Kart oyunları ülkemizde çoğu kullanıcının tercih ettiği oyunlardır. Bu gibi kart oyunları kazanç sağlamak için oynanmakta birlikte aynı zamanda hobi olarak da oynanır. Bu tarz kart oyunlarını oynamaya karar verdiğiniz zaman online olarak hizmet veren sitelerden oynamanız mümkün. Böylelikle daha fazla zevk alarak oyunu oynamış olursunuz.

Örümcek Solitaire Nasıl Oynanır?

Örümcek Solitaire iki deste kağıt ve toplamda 104 kağıt ile birlikte oynanır. Oyuna başlarken 54 tane kart toplamda 10’a bölünmüş olur. İlk dört tabloda altı tane kart ve kalan tablolarda toplamda beş kart kalır. Her bir kartın üst kısmı açık olacak şekilde altına alınan kartlar da kapalı olacak şekilde oynanmaya başlanır. Kartları taşırken üst sıralarda yer alan kartların altına taşımanız gerekir. Ancak hangi kartı hangi kartın altına yerleştireceğinize karar vermemiz gerekir. Çünkü her sembol aynı sembolün altına eklenmeyebilir. Genellikle kart oyunlarında as’dan krala kadar aynı takımda tüm kartlar oluşur. Bu nedenle kartları sıralamak istediğiniz ve taşımak istediğiniz zaman mutlaka sıralamanın daha doğru olması gerekir. Böylelikle oyunu da kazanmanız artar.

Örümcek Solitaire Hakkında

Örümcek solitaire oyunu online web siteleri üzerinden ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynanmaktadır. Oyunu ister çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı oynamanız mümkün. Oyun kazanıldığı zaman otomatik olarak da tekrar oynamaya başlamanız mümkün. Örümcek solitaire oyunu oldukça sık oynanan bir kart oyunudur. Kartı kurallarına göre oynadığınız zaman kazanmanız daha kolay olacaktır. Sembolleri bilmek ayrı olan sembolleri bir araya getirmek oldukça önemlidir. Örümcek solitaire oyununun amacı tüm gizli kartları en az hamle yaparak sırasıyla yerleştirmek ve başka sütuna yerleştirmektir. Aynı dizide olan tüm kartları bir araya toplamak oldukça önemlidir. 100 puan skoru üzerinden oyun oynanır. Kart oyunlarının her biri kural ile oynanan oyunlardır. Oyunu oynarken kuralı dışına çıkmadan oynamak gerekir. Böylelikle daha zevk alarak da oyunu oynamış olursunuz.

Nasıl Kazanılır?

Örümcek solitaire oyunu için kazanmak istediğiniz zaman kart oyunları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Genellikle internet üzerinden oynanan kart oyunları belli bir kurallar çerçevesinde oynanmaktadır. Bu oyunun içinde kartları alt alta getirerek oynamak gerekir. Ancak elinizde olan kağıtları ve sembolleri bilerek oynamak oldukça önemlidir. Genellikle kağıt oyunları online olarak oynandığı için ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ancak oyunu bilmeden oynarsınız eğer daha fazla kayıp yaşamanız mümkün olacaktır. Bu nedenle örümcek solitaire oyun oynarken internet üzerinden bilgi alarak oyuna başlamak daha doğru olur. Genellikle bu gibi kart oyunları tek kişiyle oynanır. Bu nedenle kalabalık olarak oynamak istiyorsanız eğer başka bir kart oyunu tercih edebilirsiniz. Böylelikle diğer kart oyunlarını da oynamış olursunuz. Ancak örümcek solitaire oyunu birçok kullanıcı tarafından zevk için oynanan bir oyundur. Oyunu oynamak için bir çok yönteminiz bulunuz. Sadece online sitelerden değil aynı zamanda elinizde kart varsa da tek başınıza da bu oyunu oynamanız mümkün. Böylelikle oldukça kaliteli bir zaman geçirmiş olursunuz.