Solitaire Klondike
Solitaire Klondike Nedir?

Solitaire Klondike iskambil oyunu, solitaire oyunu tutkunlarının en çok oynadığı ve büyük keyif aldığı oyun çeşitleri başında geliyor. Canlı oyun sitesi içerisinde bulunan ve aynı zamanda keyifli bir şekilde gün geçtikçe oynayıcı sayısı artan bu oyun, oldukça kolay şekilde oynanıyor. Oyunu canlı oyun sitesi üzerinden ister canlı olarak, isterseniz de sanal olarak oynayabilirsiniz.

Oynanışı oldukça basit ve keyif veren bu oyun, solitaire çeşitleri içerisinde oyuncusuna para kazandıran bir iskambil oyunudur. Canlı oyun sitesine ücretsiz üye olan ve bir hesap oluşturduktan sonra solitaire klondike ve çeşitlerini oynayan üyeler, para kazanma şansına sahip oluyorlar. Siz de hemen solitaire klondike ve çeşitlerini oynamak ve paralar kazanmak istiyorsanız, heme siteye giriş yaparak üyelik kaydınızı oluşturun.

Solitaire Klondike Oynanışı Nasıldır?

Solitaire Klondike kağıt oyunları içerisinde en kolay ve tecrübe gerektirmeyen bir iskambil oyunudur. Oyunu daha önce oynamamış olsanız bile, kuralları oldukça basit ve kolay öğrenilebilen solitaire çeşididir. Zorluk derecesi ise, diğer çeşitlerine göre daha basit şekilde oynanan bir çeşit solitaire oyunu olarak oynanmaktadır.

Canlı oyun sitesi üzerinden ayrıyetten en çok bonusun verildiği ve bu sayede daha fazla oyun oynama seçeneklerinin elde edildiği solitaire klondike iskambil oyunu, sizlere yüksek rakam kazanmanın kapılarını açıyor. Siz de hemen siteye ücretsiz üye olun ve hemen solitaire klondike ve çeşitlerini oynayarak paralar kazanın.

Solitaire Klondike Oyunu Bonusları Hakkında

Solitaire iskambil kağıdı oyunları, canlı oyun sitesinin en fazla bonus veren ve keyifle oynanan oyunları içerisinde yer alıyor. Bonus verme hususunda oldukça cömert davranan site yönetimi, özellikle solitaire klondike oyunu oynayanlara daha fazla ve ekstra bonuslar kazandırıyor.

Site üzerinden oynayacağınız ve kazanacağınız solitaire klondike bonusları şunlardır. • Hafta içi tek olarak solitaire klondike oynarsanız, %30 bonus kazanıyorsunuz. • Hafta sonu eşli olarak solitaire klondike oynamanız ise sizlere, %40 bonus kazandıracaktır. • Solitaire klondike oyununu renkli ve büyükten küçüğe şeklinde sıralarsanız, %50 oranında ekstra bonusu kazanmış olacaksınız.

Bunların dışında ise, oynadığınız solitaire klondike çeşidini kaybetmeniz halinde ise, teselli bonusunuz oyun sitesi yönetimi tarafından sizlerin hesabınıza çevrimsiz olarak aktarılıyor. Siz de daha fazla oyun oynama fırsatı yakalamış oluyorsunuz.

Solitaire Klondike Olmak İçin Üye Olmanız Gereklidir

İskambil oyunları içerisinde en popüler olan ve en fazla oynanan solitaire çeşitleri, oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bu solitaire çeşitlerini canlı oyun sitesinden oynamanız için, öncelikle siteye üye olmanız gereklidir. Solitaire klondike ve diğer çeşitlerine para basmak ve ayrıyetten yüksek rakamlar kazanmak için, site yönetimi üyelik için sizden her hangi bir para talep etmiyor.

Yapmanız gereken şey ise, sitenin üyelik kısmına gelmeniz ve kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra üye olmanızdır. Üyelik işlemleri sadece 5 dakika gibi kısa süre içerisinde olmaktadır. Üye olduktan sonra bir hesap oluşturmanız ve solitaire çeşitleri için, odalardan bir tanesini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Siz de solitaire klondike oynamak için hemen canlı oyun sitesi linkine tıklayın ve üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra, aktif hale getirin.

Solitaire Klondike Zor Bir Oyun mudur?

İskambil oyunları içerisinde gün geçtikçe daha fazla tanınmaya ve oynanmaya başlayan solitaire klondike çeşidi, oldukça kolay bir kağıt oyunudur. Zorluk derecesi ise, diğer çeşitlerine göre daha kolaydır. Oynaması oldukça basit ve zevklidir. İyi ve keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercih ettiği iskambil oyunları içerisinde yer almaktadır. Siz de canlı oyun sitesinden bu oyunu oynayabilirsiniz.

Solitaire Klondike Oyunu Popüler Bir Oyun mudur?

Solitaire klondike oyunu, solitaire iskambil oyunu çeşitleri içerisinde en popüler oyun olarak göze çarpmaktadır. Bunun nedeni ise, hem oynanışı kolay hem de para kazandırıyor olmasıdır. Canlı oyun sitesinin üyelerine özel olarak oynaması için sunduğu solitaire klondike oyunu, sizlere hem yüksek bonus kazandırıyor, hem de daha keyifli zaman geçirme fırsatını sunuyor. Siz de hemen canlı oyun sitesi üzerinden, solitaire oyununu bilgisayardan veya mobil cihazlarınızdan oynamak için siteye giriş yapınız.