Solitaireoyna.net Hakkımızda
Oyun oynamak, 7’den 70’e herkesin sevdiği ve vakit geçirdiği bir eylemdir. Özellikle de bir şeyleri beklerken ya da sıkıntıdan patlarken zaman geçsin diye açıp oynadığımız oyunlar bizlere hızır gibi yetişmektedir. Solitaire oyunları da bu oyunların başında gelmektedir. Özellikle de her bilgisayarda hazır bir şekilde bulunan Solitaire oyunları, oldukça geniş çeşitlidir ve aynı zamanda oynarken akıl işi ister. Bu nedenle bizleri kendine çeker ve zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayız. Solitaireoyna.net sitesi olarak sizlere neler sunuyoruz ve misyonumuz nedir gelin onlardan bahsedelim.
Sitemizde Neler Var?
Eğer sizler de ofiste boş boş beklemekten yahut da kanepede pineklemekten sıkıldıysanız, birbirinden farklı ve çeşitli Solitaire oyunları ile birlikte kendinizi kısa bir süreliğine eğlendirebilirsiniz. Kayıt ya da üyelik gerektirmeyen Solitaire oyunları, ücretsiz oyun oynamak isteyen herkes için biçilmiş kaftandır ve pratik bir şekilde oynanmaktadır.
Sitemizde yer alan en güzel özellik, oyun çeşitliliğidir ve bu oyunları her yerde bulamazsınız. Özellikle de bilgisayarınızdaki birkaç oyunu sürekli oynamaktan sıkıldıysanız gelin sizlere onlarca çeşitli Solitaire oyunlarını gösterelim. Bu oyunları nasıl oynayacağınızı bilmiyor musunuz? Hiç endişelenmeyin! Çünkü oyunlarımızın sayfalarında, bu oyunları nasıl oynayacağınıza dair rehber yazıları yer almaktadır. Bu sayede bilgisayar ve internet olan her yerde Solitaire oyunları oynayabilir ve pratik bir şekilde işiniz çıktığı zaman oyunu durdurabilirsiniz. Siteyi kapatmadan işinizi tamamladıktan sonra oyuna tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Solitaire oyunları arasında:
Solitaire Oyna
FreeCell Solitaire Classic Oyna
Solitaire Master Oyna
FGP Pyramid Solitaire Oyna
Pryamid Solitaire Oyna
Amazing FreeCell Solitaire Oyna
Spider Solitaire Oyna
FreeCell Solitaire Oyna
Solitaire Grande Oyna
Tripeaks Solitaire Oyna
Örümcek Solitaire Oyna
Solitaire Legend Oyna
Klondike Solitaire Oyna
Spider Solitaire Oyna
Golf Solitaire Oyna
Forty Thieves Solitaire Oyna
ve daha birçok yeni oyun çeşitleri bulunmaktadır. Bu oyunlar farklı oynama prensiplerine sahiptir ve her oyun doğal olarak zekanızı kullanmanızı gerektirir. Sıkıldığınızda ve beyninizi geliştirmek istediğiniz zaman bu kağıt strateji oyunlarının eğlenceli oyun prensibinden faydalanabilirsiniz.