FreeCell
Freecell Nedir?

Freecell Gün geçtikçe üye sayısını arttıran ve bu bağlamda oyunlarının içerisine yenileri ekleyen canlı oyun sitesi, şimdi çok sayıda solitaire kağıt oyunları ile üyelerine oyun oynama hizmeti veriyor. Bu solitaire oyunları içerisinde en popüler ve aynı zamanda oynaması oldukça kolay olan Freecell solitaire çeşidi, para kazanmanızı sağlıyor.

Lisanslı olarak oyun oynatan ve oldukça güvenilir olan oyun sitesi, freecell gibi kağıt oyunlarında lider konumda bulunan şirkettir. Kurumsal olarak oyun oynama hizmeti sunan canlı oyun sitesi, freceell iskambil oyunu ile şimdi oyun çeşitlerine bir yenisi daha eklemiş bulunuyor. Siz de internet üzerinden kağıt oyunu oynamak ve para kazanmak isterseniz, tercih edeceğiniz en mantıklı ve eğlenceli kağıt oyunu solitaire freecell oyunu'dur.

Frecell Solitaire Nasıl Bir Oyundur?

Freecell iskambil kağıdı oyunları içerisinde hem oynanışı en kolay, hem de yüksek bonus kazandıran solitaire çeşitleri arasında yer alan kağıt oyunudur. Freecell oyununu oynamak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu oyunu oldukça güvenilir olan canlı oyun sitesinden tercih ederseniz, yüksek bonus kazanmış oluyorsunuz.

Hem kazanmış olduğunuz bonuslar ile daha fazla oyun oynamış ve aynı zamanda para kazanma fırsatını elde ediyorsunuz. Sizinde yapmanız gereken tek şey, canlı oyun sitesine kağıt oyunu oynamak için üye olmanızdır. Freecell gibi kolay olan ve oynayan kişiye keyifli zamanlar geçirmesini sağlayan solitaire çeşidini hemen tercih edin ve para kazanmaya başlayın.

Freecell Solitaire Oyunu Bonusları Hakkında

İskambil oyunlarının en popüler olduğu canlı oyun sitesi, şimdi çok sayıda bonus kazanma şansını üyelerinin hizmetine sunuyor. Bu bonuslar içerisinde en fazla kazanılan bonus fırsatı ise, freecell solitaire iskambil oyunudur. Oyunu hem hafta içi oynayın, hem de tercihinizi hafta sonu yapın güzel bonuslar kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

Üyelik kaydınızı canlı oyun sitesi üzerinden gerçekleştirdikten sonra, hoşgeldin çevrimsiz bonusunuz ile beraber, diğer freecell bonusunuz da hesabınıza hemen aktarılıyor. Site üzerinden oynadığınız freecell oyununu kaybetseniz bile, teselli bonusunu %15 oranında canlı oyun sitesinden kazanabiliyorsunuz. Hemen siz de canlı oyun sitesine girin ve freecell oynayarak bonus kazanın.

Freecell Oyunu Oynamak İçin Hesap Sahibi Olunuz Canlı oyun sitesi üzerinden freecell gibi kağıt oyunlarını oynamak için, öncelikle ücretsiz üye olmanız sonrasında ise bir hesabınızı olması gerekiyor. Daha sonra açmış olduğunuz hesabınıza para yatırarak, daha çok solitaire oyunu oynayabilir ve para kazanabilirsiniz. Hesap açmak aynı üye olmak gibi kısa sürede olduğu gibi, her hangi bir ücrete tabi değildir.

Hesap açmak için şunları yapmanız gerekiyor.
• Hesap açma bölümüne gelin ve kişisel bilgilerinizi yazın.
• Hesap açmak için anlaşmalı bir banka seçiniz.
• Oyun sitesi yönetiminin onayına bilgilerinizi yollayın.
Canlı oyun sitesi bilgilerinizi kontrol ettikten sonra, size aktivasyon kodu yollayacaktır. Siz de aktivasyon kodunu onayladıktan sonra, hesabınızı açmış oluyorsunuz. Bundan sonra canlı oyun sitesinden freecell gibi çok sayıda solitaire çeşidini oynayabiliyorsunuz.

Freecell Solitaire ve Diğer Kağıt Çeşitleri Hakkında

Canlı oyun sitesinin üyelerine sunduğu iskambil oyunu çeşitleri freecell gibi oldukça fazladır. Site üzerinden tüm kağıt oyunlarını rahatlıkla istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.
Oynayabileceğiniz çeşitler şunlardır.
• Klondike Solitaire
• FGP Pyramid Solitaire
• Freecell Classicc Solitaire
• Solitaire Master
• Spider Solitaire
sadece bir kaç solitaire çeşitlerinden bazılarıdır. Bunlar gibi çok sayıda solitaire çeşidini oynamak için tercih edebilirsiniz.

Freecell Solitaire İle Para Kazanmak Nasıl Oluyor?

En çok oynanan kağıt oyunları içerisinde yer alan freecell solitaire oyunu, sizlere canlı oyun sitesinden para kazanma fırsatı sunuyor. Siteye ücretsiz üye olmanız ve bir hesap oluşturduktan sonra siteye giriş yaparak, kağıt oyunları odalarından freecell oyununu tercih etmeniz, para kazanmanız için yeterli olacaktır.