Amazing FreeCell Solitaire
Amazing FreeCell Solitaire Nedir?

Amazing FreeCell Solitaire iskambil oyunu yeni olmasına rağmen, herkes tarafından sevilerek oynanan ve oynayıcısına para kazandıran bir kağıt oyunudur. Kağıt oyunları konusunda oldukça tecrübeli olan kişiler, canlı oyun sitesine üye olduktan sonra amazing freecell solitaire gibi çok sayıda iskambil oyununu tercih ederek, para kazanıyorlar.

Üstelik canlı oyun sitesi bu gibi oyunların dışında, çok sayıda farklı kağıt oyunları üyelerinin hizmetine sunuyor. Lisanslı olduğu gibi tamamen yasal olarak oyun oynama hizmeti sunan canlı oyun sitesi, solitaire kağıt oyunlarından yüksek bonusları üyelerinin kazanması için hizmetine sunuyor.

Siz de kağıt oyunları seviyorsanız ve bu oyunlardan oynayarak para kazanmak isterseniz, hemen ücretsiz üyelik kaydınızı yapın ve amazing freecell solitaire oyunu oynayarak paralar kazanın.

Amazing Freecell Solitaire Oyunu Hakkında

Amazing Freecell Solitaire oyunu iskambil kağıtlarının en çok para kazandıran oyunları içerisinde yer alıyor. Oynaması kolay olduğu gibi zevkli olan bu oyun, canlı oyun sitesi üzerinden sizin hizmetinize sunuluyor. Dört adet boş olan yere iskambil kağıtlarını koyarak oynadığınız bu oyun, sizlere ekstra bonus kazandırma özelliğine sahiptir.

İskambil kağıtlarını çektikten sonra sıra ile dizmeye başladığınızda, üst tarafta yer alan ve 4 adet boşluktan ibaret olan yere en büyük kağıtları koymanız, sizlere daha çok para kazandırıyor. Alt tarafta yer alan ve 7 bölümden oluşan kısma ise olabildiğince büyük iskambil kağıtlarını yerleştirmeniz, oyunu kazanmanızı ve size para kazanmanın yolunu açıyor. Siz de yasal olarak amazing freecell solitaire ve çeşitlerini canlı oyun sitesinden oynayın ve para kazanın.

Amazing Freecell Solitaire Bonusları Nelerdir?

Canlı oyun sitesi içerisinde yer alan ve solitaire çeşitleri içerisinde en çok bonus kazandırma özelliği bulunan amazing freecell solitaire oyunu, hem hafta içi hem de hafta sonu sizin bonus kazanmanızı sağlıyor.

Site üzerinden oynayarak kazanacağınız bonuslar şunlardır.
• Hafta içi amazing freecell solitaire oyununu renkli ve eşli oynarsanız, %40 bonus kazanıyorsunuz.
• Hafta sonu tek olarak oynayacağınız ve renksiz amazing freecell solitaire tercihiniz sizlere %30 bonus kazandırıyor.
• Site üzerinden amazing freecell solitaire oyununu kaybederseniz, %10 kayıp bahis teselli bonusu kazanıyorsunuz.
Bunların dışında ise, siteye ilk defa üye olacaklar ve hesap açtıktan sonra hesaplarına para yatıracak olan üyeler, ekstra bonus kazanacaklar.

Amazing Freecell Solitaire Zorluk Derecesi Nasıldır?

Canlı oyun sitesi içerisinde yer alan ve çok sayıda solitaire iskambil kağıdı çeşitlerinden bir tanesi olan amazing freecell solitaire oyunu, diğer çeşitlerine göre orta zorlukta bir oyundur. Yeni olarak siteye eklenmesine rağmen, gün geçtikçe oynayıcı sayısı artmaktadır. Bunun nedeni üyelerine oyunun yüksek bonus veriyor olmasıdır. Kuralları ise oldukça kolaydır. Oynaması ise üyelere keyif vermektedir. Orta zorlukta olan bu oyunu canlı oyun sitesinden tercih ederek para kazanabilirsiniz.

Amazing Freecell Solitaire Oyunu Avantajları Hakkında

Canlı oyun şirketinin üyelerine özel olarak sunduğu amazing freecell solitaire kağıt oyunu, diğer çeşitlerine göre daha avantajlı bir kağıt oyunudur. Hem zorluk derecesi açısından zor olmayan ve orta zorlukta olan, hem de yüksek bonus veren bir çeşit kağıt oyunudur. Popüler olmasının bir çok nedeni olan bu oyun, canlı oyun sitesi tarafından sizlere para kazanmanız için sunulmaktadır.

Amazing Feecell Solitaire ve Çeşitleri Hakkında

Amazing Freecell Solitaire kağıt oyunu gibi çok sayıda solitaire çeşidine tercih yapmanız, sizlere daha değişik oyunlardan tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Oyun sitesinin üyelerine sunduğu iskambil çeşitleri içerisinde daha bir çok oyun vardır. Klondike solitaire ve master solitaire gibi popüler oyunları, aynı amazing freecell solitaire gibi canlı oyun sitesinden para kazanmak için tercih edebiliyorsunuz. Ayrıyetten en çok oynanan örümcek ve kral solitaire oyunlarından daha fazla bonus kazanma şansına siteye üye olduktan sonra sahip olabiliyorsunuz.